kawiaq dziewczyna video leaked twitter, Bloody girl hit with a vodka bottle kawiaq discord

kawiaq discord

🚨 Skandal na Kanale Kawiaqa: Dramatyczne Wydarzenia Wywołują Wstrząs Społeczny 🚨

Ostatnia noc na kanale patostreamera Kawiaqa przyniosła dramatyczne wydarzenia, które wstrząsnęły społecznością internetową. Kawiaq, pochodzący z Żor, znany ze swoich patostreamów, wraz z przyjacielem, zorganizowali kontrowersyjne wydarzenie, które wywołało falę oburzenia.

W trakcie transmisji na YouTube, Kawiaq i jego znajomy zaangażowali młodą dziewczynę w sceny skandaliczne, pod wpływem alkoholu. Nagranie obejmuje chwilę, kiedy dziewczyna przewraca się, rozbierając się do bielizny w trakcie gry w butelkę. Całe wydarzenie było pełne drastycznych momentów, włączając w to próbę wyrzucenia jej z mieszkania w stanie nietrzeźwości.

Wstrząsające słowa i zachowanie obecne na nagraniu budziły oburzenie. Głosy wzywające do interwencji policji pojawiły się szybko po incydencie. Kawiaq, po upublicznieniu sprawy, ogłosił, że opuszcza kraj.

Maja Staśko, pisarka i działaczka społeczna, szeroko opisała sprawę następnego dnia, ujawniając dodatkowe okoliczności. Podaje, że dziewczyna była karmiona alkoholem z miski dla psa, a także zaoferowano jej „proszek do prania” do wciągania. Twierdzi się również, że uczestnicy sprawdzali jej legitymację, podając dwie różne wersje wieku, od 14 lat po ponad 20 lat.

Wykop, społeczność internetowa, szybko zareagowała, namierzając adres mieszkania i powiadomiła właściciela lokalu, który interweniował na miejscu.

Sprawa skandalu szybko zdobyła rozgłos, budząc oburzenie wśród internautów i społeczności online. Wiele osób zgłosiło incydent na policję, domagając się sprawiedliwości i potępienia za tak nieodpowiedzialne i nieetyczne działania.

👊 Nie Tolerujemy Przemocy i Niewłaściwego Zachowania. Sprawiedliwość musi Zostać Wypełniona. 👊 #SkandalKawiaqa #SpołecznośćOnline #SprawiedliwośćSpołeczna

Scroll to Top